Asmeninės investicijos

Sveiki esu VGTU Finansų Inžinerijos Magistro studentė ir ši anketa yra skirta Investicijų valdymo krypties magistrinio darbo tyrimui atlikti. Šiuo baigiamuoju darbu yra siekiama ištirti bei palyginti Lietuvos bei Australijos moterų finansines ir su investavimu susijusias žinias, asmenines investavimo strategijas, jeigu jos neinvestuoja, atsakyti į klausimą dėl kokių priežasčių, o kaip tyrimo rezultatą, pateikti pasiūlymus kaip galima būtų paskatinti Lietuvos moteris investuoti. Palyginimas su Australija yra pasirinktas, tam, kad galbūt Lietuva galėtų pasinaudoti gerosios praktikos metodu ir perimti tam tikras idėjas kaip būtų galima moterims sukurti geresnes sąlygas, priėjimą prie žinių bei informacijos susijusių su investavimu, taip pat atskleisti pagrindinius skirtumus tarp moterų investavimo strategijų ar pasirinkimo neinvestuoti šiose šalyse. Ačiū visoms atsakiusioms, be Jūsų indėlio ir pagalbos šio tyrimo nebūtų įmanoma atlikti!

Ar turite su ekonomika/ investavimu susijusį išsilavinimą, ar yra tekę lankyti papildomus kursus ar kitaip gauti su investicijomis ar ekonomika susijusių žinių?
Magistras finansų ir draudimo matematikoje
Draudimas
Verslo vadyba
Ktu finansu bakalauras
Finansų valdymo magistrė, Ekonomikos doktorantė
Ekonomikos magistro laipsnis
Vadyba, darbas investavimo srityje
Finansu bakalauras
Su gyvybės draudimu susijusius kursus/mokymus/seminarus
Tiksliai negaliu atsakyti. Senokai buvo
Verslumo ugdymas, keičiu veiklą, investavimo svarba ir pinigų vertė...
investuotojų švietimas, kursai, mokymai šia tema. Žurnalo " Investuok "prenumerata. Išsilavinimas - magistras Lyderystė ir pokyčių vadyba
Savamokslis
Finansu bakalauras
daugiausiai lankausi tokio tipo konferencijose
investicijos ir draudimas (VIKO)
EMBA
Studijavau finansų matematiką
verslo administravimas
Turiu verslo administravimo ir vadybos bakalaurą
TVM studijos
Baigiau audito magistrą buvo ekonomikos kursai.
esu dirbusi banke ir draudimo srityje, todėl esu susipažinusi su pagrindiniais investavimo principais
Finansų matematika