Apklausa apie naudojimąsi elektroninėmis paslaugomis

Akmenės rajono savivaldybės administracija, siekdama sužinoti gyventojų nuomonę apie naudojimąsi elektroninėmis paslaugomis, organizuoja gyventojų apklausą. Apklausa yra anoniminė. Savo nuomonę galite pareikšti atsakydami į anketos klausimus Savivaldybės interneto svetainėje www.akmene.lt, atėję į Savivaldybės administracijos ,,vieną langelį”, užpildydami anketas seniūnijose, Viešojoje bibliotekoje ar jos filialuose.

Mums labai svarbu sužinoti Jūsų nuomonę, gauti pasiūlymų, kaip mažinti gyventojams administracinę naštą  skatinant naudotis elektroninėmis paslaugomis. 

Ačiū už Jūsų sugaištą laiką ir atsakymus.

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Pic
Ar kreipdamiesi į Savivaldybę, naudojatės elektroninėmis paslaugomis?
Ar esate ką nors girdėję apie dažniausiai naudojamas informacines sistemas, portalus, kuriais naudodamiesi galite pateikti elektroninius prašymus įvairiais klausimais? Jei taip, pažymėkite jas:
Kaip manote, kodėl mūsų rajono gyventojai mažai naudojasi elektroninėmis paslaugomis, kurios skelbiamos el. paslaugų kataloge www.lietuva.gov.lt ?:
Kaip manote, kodėl gyventojai, nors ir žinodami, kad elektroniniu būdu pateikus prašymą atsakymą gaus greičiau, vis tik vengia elektroninių paslaugų?
Jūsų pasiūlymai dėl naudojimosi elektroninėmis paslaugomis.
Jūsų lytis
Jūsų amžius
Jūsų išsilavinimas