ANKETA APIE VALSTYBINĖS DARBO INSPEKCIJOS KONTROLINIUS KLAUSIMYNUS.

2. Jūsų pastabos ir pasiūlymai dėl kontrolinių klausimynų naudojimo, jų turinio.
Nezinau neutriu nuomones
Klausimynai aiškūs, tačiau darbo inspektoriai tirdami skundus, galimai pasinaudoję darbuotojo darbo teisės nežinojimu, jų nesilaiko.
Trūksta tiesioginio bendravimo informacijos
Tiriant nelaimingus atsitikimus darbe (sukius ar mirtinus) atvejus, kontrolinių klausimyno kompetencijos, nepakanka prie rekomenduojamų nelaimingų atsitikimų tyrimo aktų pridėtinų dokumentų sąrašo
Suformuoti, bei parinkti šiek tiek lengvesnius.
Neigiamos įtakos nedaro, teigiamos ko gero taip pat. Jie atima tik laiką. Esmė yra ta, kad jei darbuotojas yra geras visom prasmėm( ir norintis dirbti ir iniciatyvus ir t.t.) aš jo niekada neatleisiu ir atlyginimas bus toks kiek jis vertas ir dar daugiau( kad nepabėgtų). Didžiausią įtaką tiems visiems šešėliams daro mokesčių dažni pasikeitimai ir galo jiems nematyti. Tai yra sakoma atviru tekstu, bet valdžia to negirdi. Sodroje išlenda tokie dalykai, kur net ir žinančiam žmogui pasirodo naujiena ( pvz, draudžiamieji laikotarpiai, stažas dėl ligos periodų ir pan.)
kur kreiptis jei atledo nescia mergina?
Klausimynus negalima užpildyti online, kad būtų galimybė juos paskui atspausdinti/išsaugoti/pateikti, klausimynas atsidaro read only aplinkoje.
Mane pilnai patenkino klausimynų tekstai ir jų turinys
Būtų labai patogu jeigu juos būtų galima parsisiųsti konvertuojant į PDF failą, kurį būtų galima pildyti, arba į word - labai palengvintų. Bendrai - tai labai geras dalykas - tikrintis įmonėje veikiančius procesus, tvarkas
Tinka tik išmesti
Klausimynai tikrovės neatspindi, su pateiktais atsakymų variantais Taip ir NE.
Siūlau panaikinti, kad laiko negaišintų
-
Kruopščiai patikrinti darbą praktikoje, patikrinti iki smulkmenų, klausti dėl trukumų.