Usergaiviliukas12
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

"Maxima" parduotuvės atmosferos elementų įtaka vartotojų požiūriui

Sveiki,

esu Vytauto Didžiojo universiteto Marketingo vadybos studijų programos IV kurso studentė. Šiuo metu rašau baigiamąjį bakalauro darbą ir atlieku tyrimą, kurio tikslas - nustatyti "Maxima" parduotuvės atmosferos elementų įtaką vartotojų požiūriui ir elgesiui. Anketa yra anoniminė, o surinkti duomenys bus naudojami tik moksliniais tikslais ir nebus skelbiami viešai. Atsakydami į klausimus užgaišite vos kelias minutes.

Iš anksto dėkoju už Jūsų atsakymus!

Ar lankotės parduotuvėje "Maxima"? (Jeigu atsakymas ne, baikite apklausą)
Kiek kartų per savaitę vidutiniškai lankotės "Maxima" parduotuvėje?
Kiek "Maxima" parduotuvėje vidutiniškai išleidžiate (eurų) per mėnesį?
Kokia vidutiniškai vieno apsilankymo metu "Maxima" parduotuvėje būna Jūsų sąskaita (eurais)?
Skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 - visiškai nesutinku, o 5 - visiškai sutinku, pažymėkite, kiek Jūs sutinkate su teiginiais apie "Maxima" parduotuvės vizualinius elementus.
Skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 - visiškai nesutinku, o 5 - visiškai sutinku, pažymėkite, kiek Jūs sutinkate su teiginiais apie "Maxima" parduotuvės garso elementus.
Skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 - visiškai nesutinku, o 5 - visiškai sutinku, pažymėkite, kiek Jūs sutinkate su teiginiais apie "Maxima" parduotuvės kvapo veiksnius.
Skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 - visiškai nesutinku, o 5 - visiškai sutinku, pažymėkite, kiek Jūs sutinkate su teiginiais apie "Maxima" parduotuvės darbuotojus ir kitus klientus.
Skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 - visiškai nesutinku, o 5 - visiškai sutinku, pažymėkite, kiek Jūs sutinkate su teiginiais apie "Maxima" parduotuvės skonio ir lytėjimo elementus.
Ar esate patenkinti "Maxima" parduotuvės atmosfera?
Jūsų lytis:
Jūsų amžius:
Jūsų vidutinės mėnesio pajamos:

Anketos meniu

Kita anketa »