Userlauraajan
Results368
Privati
Pranešti

„Lietuvos gydytojų odontologų požiūris į teleodontologijos perspektyvas odontologinių ligų diagnostikoje, profilaktikoje ir gydyme“

Esu LSMU studentė Laura Janulevičiūtė. Atlieku tyrimą tema „Lietuvos gydytojų odontologų požiūris į teleodontologijos perspektyvas odontologinių ligų diagnostikoje, profilaktikoje ir gydyme“.

Novatoriški sprendimai – neatsiejama odontologijos dalis, o dirbtinis intelektas ir teleodontologija yra stiprūs skaitmeninės transformacijos varikliai. Dėl COVID-19 pandemijos visame pasaulyje, o taip pat ir Lietuvoje, dabar dar daugiau galimybių integruoti šias technologijas į odontologiją nei bet kada anksčiau. Teleodontologija tampa galinga komunikacijos priemone įvairiose odontologijos srityse – tiek tarp skirtingų sričių gydytojų odontologų, tiek tarp gydytojo ir paciento, sumažindama tikimybę užsikrėsti infekcijomis, taupyti laiką ir išteklius, mažinti bendras sveikatos priežiūros išlaidas bei sukuria galimybes teikti burnos sveikatos priežiūros paslaugas nepakankamai aptarnaujamose vietovėse, t. y. nutolusiose nuo miestų (pvz.: kaimuose, rajonuose). Teleodontologija gali būti pritaikoma įvairiose odontologijos srityse nuo administravimo ir pacientų srautų valdymo iki ankstyvos oralinės patologijos diagnostikos ir pan. Nepaisant to, jog tai dar tik pirmieji teleodontologijos žingsniai Lietuvoje ir susidūrimas su kliūtimis neišvengiamas, tačiau nauda ir auganti reikšmė bei inovacijos, tikėtina, nuolat didės.

Prašau Jūsų skirti laiko ir užpildyti šią anketą, atsakyti į žemiau pateiktus klausimus, parenkant, Jūsų nuomone, vieną patį tinkamiausią atsakymą (arba kelis tinkamus atsakymus, kur to prašoma), nesinaudojant papildomomis informacijos priemonėmis, kad gautume kuo tikslesnius duomenis apie Jūsų žinias. Užtruksite iki 10 min.

Tiriamųjų konfidencialumas yra užtikrintas, anketa yra anoniminė, anketoje nebus klausiami Jūsų asmeniniai duomenys. Surinkti apklausos duomenys bus skelbiami apibendrinti, konfidencialūs ir naudojami tik mokslo tikslams.

Iš anksto širdingai dėkoju už Jūsų laiką ir sąžiningus atsakymus!

Iškilus neaiškumams galite kreiptis El. paštu arba tel. nr.: [email protected], +37067239993.

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Anketos meniu

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų4859
Atsakymų0368

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »