„Leidinio Karys turinio analizė“

Sveiki, 

 

Esu Ketvirto kurso studentas, mano bakalauro darbo tema: Karinės tematikos leidino ,,KARYS"  turinio analizė.  Darbe analizuoju šio leidinio turinio plonybes. Tačiau, kad mano bakalauro darbas būtų informatyvesnis, noriu sužinoti Jūsų- plačiosios auditorijos nuomonę apie karinės tematikos leidinius.  Todėl būsiu labai dėkingas, jeigu skirsite keletą minučių ir užpildysite mano anketą, taip prisidėdami prie mano atliekamo tyrimo ! :) 

Pic
Ar leidinyje,,Karys" randate sau naudingos informacijos, kurią galite panaudoti savęs tobulinimui? Atsakymą pagrįskite pateikdamas keletą pavyzdžių.
ne
sportas sveikata
NE
Taip
Neskaitau
...
a
Ecectexwecrr
žurnalo neskaitau
Propogandine spauda
lollol
ne
-
Taip
neskaitau
..
Neskaitau
Kartais
Neskaitau
Neskaitau
Neskaitau
Taip randu, nes daug dėmesio skiriama ginkluotei, kas mane labiausiai domia,
neskaitau
Taip, istorinės publikacijos apie Karo po karo ir šiuolaikinės LK gyvenimas. Šiaip geras leidinys nuo profesinio orientavimo iki asmeninių vertybių.
dieve mano neskaitau
Šiaip tai šis klausimas turėtu kaip nors būt suderintas su kitais, kai esi paspaudes "Neskaitau"
neskaitau taigi
neskaitau
Taip randu. Pats esu profesinės karo tarnybos (pkt) karys, todėl leidinyje randu visokiausių įdomybių, nuo pažįstamų veidų iki karinių naujovių.
Neskaitau
Neskaitau
Neskaitau
Neskaitau
taip. Istorija leidžia save tobulinti, juk žinių niekuomet nebus per daug! Pamenu skaičiau straipsnį apie lėktuvus, kuriuose buvo įrengtos įdomaus tipo raketos, arba apie karininkų šalmus, kurie anksčiau buvo visiškai kitokie nei dabar. Tai įdomu ir plečia akiratį
neskaitau
Leidinyje karys randu sau naudingos informacijos susijusios su sportu, patriotiškumo ugdymu Lietuvoje, daug įdomios informacijos apie istorinę Lietuvos vystymąsi.
-