Studentų požiūris į mobiliąsias programėles ir su jų naudojimu siejami lūkesčiai

Pasaulio sveikatos organizacija vis labiau akcentuoja informacinių komunikacinių technologijų svarbą sveikatos problemų sprendimui. PSO mobilios sveikatos intervencijas pripažįsta viena iš efektyvių intervencijos priemonių, padedant keisti gyvenseną, kai šios priemonės yra personalizuotos. Lietuvoje iki šiol skiriama per mažai dėmesio sveikatos stiprinimui, ligų prevencijai lyginant su ligų gydymu ir reabilitacija. Sveikatos stiprinimas gali būti nukreipiamas į bet kuri sveikos gyvensenos elementą: mitybą, fizinį aktyvumą, streso valdymą, socialinę pagalbą, rizikingos elgsenos valdymą, sveikatos stiprinimą darbovietėje. Todėl pradedant mSveikatos tyrimus būtina įvertinti ir mobilių programėlių vartotojų požiūrį apie mobiliasias aplikacijas ir su jų naudojimu siejamus lūkesčius. 

Tyrimo tikslas - Įvertinti studentų požiūrį į mobiliąsias programėles ir su jų naudojimu siejamus lūkesčius.

     Tyrimo uždaviniai:

1.  Įvertinti universitetų studentų pasitenkinimą su sveikata susijusių mobiliųjų programėlių vartojimu, atsižvelgiant į lytį ir studijų programą.

2.  Išanalizuoti studentų lūkesčius, siejamus su mobiliųjų programėlių vartojimu.

3.  Nustatyti ir įvertinti su mobiliųjų programėlių vartojamo patrauklumu susijusius veiksnius.

 

Tyrimo respondentai: Lietuvos universitetų studentai, todėl kitų respondentų atsakymai bus eliminuojami ir nenaudojami tyrime. 

 

Tyrimą atliks: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos Visuomenės sveikatos fakulteto Sveikatos tyrimų instituto vyresnioji laborantė Ingrida Jaselskytė. 

Tyrimo duomenys bus panaudoti tik mokslo tikslams. Anonimiškumas garantuojamas. Iškilus neaiškumams, galite kreiptis: [email protected] arba tel. nr.: +370 606 32271.

 

 

Studentų požiūris į mobiliąsias programėles ir su jų naudojimu siejami lūkesčiai
Anketos rezultatai yra prieinami tik anketos autoriui
Susikurti savo anketąAtsakyti į šią anketą