Userausteja.vilkelyte
Vieša
Pranešti

Individų pasirinkimą įsigyti prekę lemiantys veiksniai

Esu VU verslo mokyklos Tarptautinio marketingo ir prekybos magistro kurso studentė. Baigiamajam darbui atlieku apklausą. Prašau, atidžiai perskaitykite klausimus ir atsakykite į juos, pažymėdami Jums tinkamiausią atsakymą, o kur prašoma, įrašykite savo atsakymą. Anketa visiškai anonimiška, jos duomenys bus naudojami statistinei (kiekybinei) analizei. Iš karto esu dėkinga už Jūsų nuoširdžius atsakymus.

1. Ar asmeniškai sutinkate su toliau pateiktais teiginiais apie informaciją, kuria pasidomite prieš įsigydami prekę? Prie kiekvieno toliau pateikto teiginio nurodykite savo asmeninę poziciją skalėje, kur 1 reiškia „visiškai nesutinku su teiginiu“, o 9 – „visiškai sutinku su teiginiu“.
2. Ar asmeniškai sutinkate su toliau pateiktais teiginiais apie savo elgesį, ketinant įsigyti mobilųjį telefoną? Prie kiekvieno toliau pateikto teiginio nurodykite savo asmeninę poziciją skalėje, kur 1 reiškia „visiškai nesutinku su teiginiu“, o 9 –„visiškai sutinku su teiginiu“.
3. Ar asmeniškai sutinkate su toliau pateiktais teiginiais apie mobiliojo telefono svarbą Jūsų kasdieniame gyvenime? Prie kiekvieno toliau pateikto teiginio nurodykite savo asmeninę poziciją skalėje, kur 1 reiškia „visiškai nesutinku su teiginiu“, o 9 –„visiškai sutinku su teiginiu“.
4. Artimiausiu metu (vieno mėnesio laikotarpyje) planuoju įsigyti mobilųjį telefoną:
6. Ar asmeniškai sutinkate su toliau pateiktais teiginiais apie skelbime minimą Samsung prekės ženklą? Prie kiekvieno toliau pateikto teiginio nurodykite savo asmeninę poziciją skalėje, kur 1 reiškia „visiškai nesutinku su teiginiu“, o 9 – „visiškai sutinku su teiginiu“.
7. Kokia Jūsų nuomonė apie Pietų Korėją? Prie kiekvieno toliau pateikto teiginio nurodykite savo asmeninę poziciją skalėje, kur 1 reiškia „visiškai nesutinku su teiginiu“, o 9 – „visiškai sutinku su teiginiu“.
8. Pastebėjau, kad anksčiau skaitytame skelbime nurodyta, jog mobiliojo telefono pagaminimo šalis yra Kinija:
9. Lytis:
10. Jūsų užimtumas:
11. Jūsų amžius:
12. Jūsų išsilavinimas:
13. Jūsų vidutinės mėnesio pajamos siekia:

Anketos meniu

Rezultatų analizė

Anketos statistika

Komentarai ()

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »