Pilnas anketų sąrašas

Individų pasirinkimą įsigyti prekę lemiantys veiksniai

Esu Sandra Kazlauskaitė, Vilniaus universiteto Verslo mokyklos Tarptautinio marketingo ir prekybos magistro kurso studentė. Baigiamajam darbui atlieku apklausą. Prašau, atidžiai perskaitykite klausimus ir atsakykite į juos, pažymėdami Jums tinkamiausią atsakymą, o kur prašoma, įrašykite savo atsakymą. Anketa visiškai anonimiška, jos duomenys bus naudojami statistinei (kiekybinei) analizei. Iš anksto esu dėkinga už Jūsų nuoširdžius atsakymus.

Baletas suaugusiems

BALETAS SUAUGUSIEMS -  Tai programa skirta tiems, kurie niekada nešoko baleto, tačiau nori jį išbandyti ir pajusti baleto meno malonumą ir naudą. Tai programa neprofesionalams, bet pritaikyta mėgėjams, pradedančiųjų lygyje. Šioje programoje Klasikinis baletas yra jungiamas su  Pilates ir Jogos  technika. Baletas Suaugusiems lavina muzikalumą, erdvinį mąstymą, koordinaciją,  kūno lankstumą, raumenis kurie gerina laikyseną, eiseną ir bendrą kūno tonusą bei savijautą. Puiki prevencija nuo stuburo problemų!  Šių pamokų metu dirba  visas žmogaus raumenynas. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad šokant pagal muziką ir koordinuojant judesius suaktyvinama smegenų veikla!  Įrodyta, kad lavinamos žmogaus  audialinės, vizualinės, somatosensorinės smegenų sritys, emocijos, motyvaciniai ir socialiniai gebėjimai!

Cukraus mokestis saldiesiems gėrimams

Didžioji Britanija nuo 2018 planuoja įvesti naują mokesčių rinkliavą, kuri bus taikoma saldiesiems gėrimams. Jos tikslas sumažinti nutukimo lygį šalyje ir pagerinti žmonių sveikatą.  Numatomasis mokestis  - 18 svaro centų  (€0,21) už 5 ir daugiau gramų cukraus per 100ml gėrimo, arba 24 svaro centus (€0,27) už 8 ar daugiau gramų cukraus per 100ml.

MOMA apklausa

Šia anketa siekiame išsiaiškinti būsimų mokymų dalyvių poreikius ir geriau pasiruošti planuojamiems projektams, seminarams ir individualioms konsultacijoms. Siekiame atsižvelgti į kiekvienos moters poreikius iš įvairių Lietuvos kampelių ir suteikti naudingų bei aktualių žinių metu.

Mano krašto muzikai

Sveiki, vykdau apklausą, kurios tikslas—išsiaiškinti, ar jaunimas domisi savo krašto kompozitoriais bei jų kūryba, koks muzikos stilius vyrauja moksleivių ir suaugusiųjų tarpe.  Apklausa anoniminė, todėl jūsų atsakymai viešinami nebus. Ačiū už kelias paaukotas minutes! :)

Konferencijos „Kalba gimtoji lūposna įdėta" dalyvio anketa

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinė grupė Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijoje vasario 27 d. organizuoja Ig – IVg kl.  respublikinę konferenciją „Kalba gimtoji lūposna įdėta“ (J. Degutytė), skirtą Lietuvių kalbos dienoms.Daugiau apie konferenciją: http://lituanistai.kalbam.lt/?p=41515Kviečiu užpildyti dalyvio anketą. Pageidautina iki 2017 m. sausio 27 dienos.Ačiū.

Inovacijų diegimas H&M įmonėje

Laba diena, Mes esame Vilniaus Kolegijos, verslo ir vadybos fakulteto antrojo kurso studentės ir atliekame apklausą apie inovacijų diegimą H&M parduotuvių tinkluose. Šį apklausa yra anoniminė. Užtruksite tik kelias minutes. Dėkojame iš anksto už Jūsų atsakymus.

Darbuotojų turimų kompetencijų vertinimas ir ugdymo galimybės organizacijoje

Results1
Gerb. respondente,Tyrimu siekiama nustatyti kaip pasirinktoje organizacijoje yra vertinamos darbuotojų turimos kompetencijos ir ar organizacija darbuotojui suteikia ugdymo galimybes, siekiant įgyti trūkstamas kompetencijas. Prašau Jūsų atidžiai perskaityti kiekvieną klausimą ir pažymėti Jums labiausiai tinkantį variantą (jeigu prie klausimo nenurodyta kitaip). Tyrimo metu gauti atsakymai nebus viešai publikuojami, o tik naudojami studentės moksliniais tikslais.