Pilnas anketų sąrašas

Papildomo savanoriško draudimo apklausa

Gerb. Respondente,Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto studentė atlieka apklausą, kurios tikslas yra išanalizuoti papildomo savanoriško draudimo produktą .Siekiant gauti tikslia ir objektyvia informacija. Šį apklausa yra anoniminė.Būsių dėkinga už dalyvavimą.

Tarpkultūrinio ugdymo strategijos vaikų darželyje

http://apklausa.lt/f/tarpkulturinio-ugdymo-strategijos-vaiku-darzelyje-6wgqt3s.fullpageGerbiami pedagogai, Prašytume dalyvauti apklausoje, kurios tikslas – išsiaiškinti auklėtojų požiūrį į tarpkultūrinį ugdymą.Apklausa anoniminė, tad nei vardo, nei pavardės užrašyti nereikia. Užtikriname, jog duomenys bus panaudoti tik apibendrinti. Dėkojame už sutikimą dalyvauti tyrime ir tikimės Jūsų nuoširdumo bei atvirumo atsakant į žemiau pateiktus klausimus.http://apklausa.lt/f/tarpkulturinio-ugdymo-strategijos-vaiku-darzelyje-6wgqt3s.fullpageDėkojame už bendradarbiavimą. 

Emocionalių ir racionalių reklamos žinučių kreipinių vertinimas

Esu Vytauto Didžiojo universiteto studentė, rašau baigiamąjį projektą ir atlieku tyrimą, kurio tikslas - nustatyti varotojų nuomonę apie emocionalius ir racionalius reklamos žinučių kreipinius. Anketa yra visiškai anoniminė, o gauti rezultatai bus naudojami tik apibendrinti ir tik mokslinio tyrimo tikslais. Įvertinkite savo sutikimo su pateiktais teiginiais laipsnį, kai 1 reiškia, kad visiškai nesutinkate, o 5 - visiškai sutinkate.

Rankpinigių ir avanso skirtumas

Gerbiamas respondente,Esu Utenos kolegijos, Verslo ir technologijų fakulteto teisės katedros studentė Erika Indrašienė. Rašau baigiamąjį darbą ir vykdau tyrimą, kurio tikslas yra išsiaiškinti ar respondentai žino kuo skiriasi rankpinigiai nuo avanso ir kurį išankstinio apmokėjimo būdą pasirinkti sudarant nekilnojamo arba kilnojamo daikto pirkimo - pardavimo sutartį. Per apklausą gauti duomenys bus naudojami tik moksliniams tikslams, o rezultatai viešai nepublikuojami, todėl pateiktos informacijos konfidencialumas užtikrintas. Jums reikia išsirinkti vieną tinkantį atsakymą, jį pažymėti arba įrašyti (jei to prašoma) savo variantą. Jūsų, kaip respondento, nuomonė yra labai svarbi, todėl prašyčiau atsakyti į pateiktus klausimus. Dėkoju už atsakymus! 

Seimo nario teisinis statusas

Sveiki! Esu Socialinių mokslų kolegijos trečio kurso studentas. Atlieku tyrimą, kurio tema yra „Seimo nario teisinis statusas“. Šiuolaikiniame valstybės valdyme Seimas yra neatsiejamas nuo valstybės funkcionavimo. Šia apklausa siekiama išsiaiškinti, koks yra elementarus žinių lygis, vyraujantis visuomenėje. Prašau užpildyti šią trumpą anketą, kurios rezultatai padės tikslingai įvertinti ir sužinoti Jūsų nuomonę.

Lietuvių tautinio šokio svarba bei nauda, šokio pamokoje įtraukiant elgesio ir emocijų sutrikimų turinčius pradinukus (anketa skirta šokio mokytojams)

Gerb. Respodente, iš anksto dėkojame už laiką skirtą anketos pildymui. Šį tyrimą atlieka Vilniaus Kolegijos Šokio pedagogikos III kurso studentė Agnė Laurinavičiūtė. Šio tyrimo tikslas sužinoti lietuvių tautinio šokio naudą bei svarbą, bendrojo ugdymo pradinėse mokyklose, šokio pamokose įtraukiant sutrikusio elgesio ir emocijų vaikus.Ši anketa anoniminė, tyrimo duomenys bus panaudoti tik baigiamojo darbo tikslams. 

LIETUVOS NACIONALINIO DRAMOS TEATRO ĮVAIZDŽIO FORMAVIMAS

Results90
Laba diena,Esu VDA UNESCO kultūros vadybos ir kultūros politikos karedros studentė. Šiuo metu baigiamajam magistro darbui atlieku tyrimą, kurio tema: LIETUVOS NACIONALINIO DRAMOS TEATRO ĮVAIZDŽIO FORMAVIMAS. Tyrimo tikslas: nustatyti pagrindinius Lietuvos nacionalinio dramos teatro įvaizdžio formavimo veiksnius.Kreipiuosi į Jus prašydama skirti kelias minutes ir sudalyvauti anoniminėje apklausoje. Jūsų atsakymai svarbūs įvaizdžio formavimo vertinimo analizei ir galimoms rekomendacijoms.pagarbiai,Kotryna